با لوکسـت
فقط برانید!

مجموعه لوکست

لوکست با پشتیبانی تجربه سالها فعالیت در عرصه خدمات تخصصی خودرو تصمیم به ایجاد کنسرسیوم در این زمینه کرد. با به کارگیری بهترین متخصصان در این حوزه در سراسر کشور و تامین قطعات و خدمات خودرو یک فضای حرفه ای و قدرتمند برپایه دانش در این عرصه آغاز نمود. تجهیزات خودرو اعم از سیستم های مدرن و حرفه ای خودرو، تزیینات داخلی و خارجی خودرو، تجهیزات دزدگیر و ردیاب خودرو، تقویت سیستم های موتوری خودرو، خدمات اسپرت خودرو و ... از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.

آپشن خودرو

آپشن های خودرو یکی از مهمترین بخش های خودرو محسـوب می شـود به طوری که لذت رانندگی را دوچندان و شمارا از تعویض خودرو فعلی بی نیاز می کند.
لوکست در این بخش بسیار فعال بوده و برترین برندهای جهان را با دقت مثال زدنی و کاملا حرفه ای نصب می کند که گویی این آپشن ها به صورت فابریک روی خودرو شما نصب بوده تا شما احساس تناقض بین سیستم و ظاهر خودرو نکنید.

نصب سیستم

هیچ چیز مثل گوش کردن به موسیقی در حین رانندگی حال آدم رو خوب نمیکنه.
چه بهتر که این موسیقی رو با صدای با کیفیت و فراگیر گوش کنیم، در لوکست فقط سیستم صوتی و تصویری نیست که اهمیت داره، بلکه عملکرد این سیستم مهمه. بهترین تجهیزات صدا با بهترین کارشناسان نصب، اوج لذت شنیدن موسیقی رو در هنگام رانندگی برای شما به ارمغان میاره. فقط کافیه تجهیزات رو انتخاب کنید بقیه کار رو به لوکست بسپارید.

تقویت خودرو

تقویت خودرو یکی از عوامل مهم و پیچیده در فرایند بهبود عملکرد خودرو است.
وزن خودرو، داینامیک بدنه خودرو، کلاس خودرو و عوامل دیگر باعث میشه این پیچیدگی دو چندان بشه.
تقویت خودرو به معنای واقعی فقط روی سرعت خودرو متمرکز نیست بلکه به شکلی پیاده سازی میشه که در کل عملکرد خودرو تقویت بشه و دیگه نگرانی از بابت جاده های پر پیچ و هم و شیب دار نداشته باشید. در لوکست تیمی حرفه ای با دانش و صبور داریم که میتونید تقویت خودروی خودتون رو با خیال راحت بهمون بسپارید تا عملکرد باورنکردنی پس از تقویت خودرو رو ببینید.

تزیینات خودرو

لوکست به غیر از خدمات فنی که روی خودرو ها انجام میده تمرکز خاصی روی طراحی و دیزاین داخلی و خارجی خودرو داره. یه خودرو آپشنال و پرقدرت هیچ وقت نمیتونه ظاهری نامناسب داشته باشه، لوکست بهترین محصولات تزیینی رو در مجموعه ی خودش داره و مسلما بهترین محصولات بهترین نصاب ها رو هم نیاز داره که شما بدون دغدغه میتونید روی این افراد متخصص و کاربلد حساب کنید.