قوانین لوکست

  1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت :

استفاده از سایت فروشگاه اصفهان بوش به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از سایت فروشگاه اصفهان بوش بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.
کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
فروشگاه اصفهان بوش هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانکی، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد. کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه اصفهان بوش با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
ارتباط با فروشگاه اصفهان بوش ازطریق سایت ebosch.ir و تلفنهای: ۰۳۱۳۲۲۴۰۱۰۶ – ۰۹۱۳۰۸۲۷۳۷۷ و ۰۹۰۲۳۱۵۱۵۵۵

  1. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اصفهان بوش، سایت ebosch.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی اصفهان بوش درج نموده است.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.
مشتریان ساکن شهر اصفهان میتوانند وجه کالای خریداری شده خود را بصورت آنلاین، واریز به حساب بانکی و یا پرداخت در محل ( بصورت نقدی و یا خرید از دستگاه POS همراه مامور ارسال، با کارت بانکی) پرداخت نمایند. مشتریان ساکن سایر شهرهای ایران قادر به پرداخت وجه در محل نبوده و باید بصورت آنلاین و یا واریز به حساب بانکی اقدام به پرداخت وجه نمایند

  1. شرایط و ضوابط حمل و تحویل کالا

مدت زمان تحویل کالا در شهر اصفهان حداقل یک ساعت و حداکثر ۷۲ ساعت پس از تایید سفارش بوده و قبل از ارسال کالا هماهنگی های لازم با خریدار انجام خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که در ساعت مقرر، مشتری در محل تحویل کالا حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد به عهده‌ی مشتری خواهد بود.

کالاهایی که قرار است از طریق باربری ارسال گردد نیز تحت ضوابط فوق بوده با این تفاوت که هزینه ارسال به عهده خریدار میباشد و مبلغ کرایه طبق مصوبه دفاتر حمل و نقل محاسبه و هنگام تحویل کالا از مشتری دریافت میشود.
کالا درب اصلی منتهی به ساختمان تحویل داده میشود و در صورت دریافت سایر خدمات هزینه آن بر عهده ی مشتری میباشد. ( تعرفه هزینه حمل و نقل بالابری به ازای هر طبقه برای یخچال فریزرهای ساید بای ساید ۵۰ هزار تومان، یخچال فریزرهای دو قلو و بالا و پایین ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان، لباسشویی، ظرفشویی و اجناس توکار ۲۰ هزار تومان و اجاق گاز ۲۵ هزار تومان میباشد)
تعداد و مدل اقلام خریداری شده در فاکتور در حضور مامور ارسال کنترل شده و رسید دریافت کالا امضا و تحویل داده شود. سلامت فیزیکی کالا در حضور مامور ارسال کنترل شود و در صورت سالم نبودن کالای خریداری شده از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید.
در صورت عدم کنترل موارد فوق توسط خریدار محترم، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در برابر کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری، نخواهد داشت. در صورتی که مشتری تصمیم بگیرد بنا به دلایلی به جز ایراد فنی و ظاهری کالای خود را تعویض نماید، کلیه هزینه های عودت کالا به فروشگاه و ارسال کالای جدید نزد مشتری، بر عهده خریدار میباشد.
در صورتی که کالای خریداری شده توسط تکنسین های غیر مجاز نصب و راه اندازی گردد، دستگاه مشمول شرایط گارانتی نخواهد شد و مسئولیت آن بر عهده خود مشتری خواهد بود.